To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Dvi draugės kalbasi...

Dvi draugės kalbasi:
- Na, kaip sekasi?
- Laikausi dietos.
- Seniai?
- Jau dvi valandas. Bent kiek matosi?
- Žinoma. Akys alkanos.

  • Jeigu profilaktiškai vartojate vaistažolių arbatas, jomis nepiktnaudžiaukite ilgai. Gerkite kuo įvairesnes ir kuo trumpesnį laiką.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Moterims su sumažėjusiu skydliaukės aktyvumu yra nustatyta didesnė mirties ir širdies ligų rizika. Mokslininkai nustatė, kad sumažėjus skydliaukės aktyvumui, padidėja arterinis kraujo ...

5 būdai, kaip sumažinti riziką, susirgti kraujo vėžiu

Ar žinojote, jog paskutinius trisdešimt metų, kasmet užregistruojama vis daugiau onkologinių susirgimų? Ne išimtis ir kraujo vėžys. Sergančiųjų šia sunkia liga skaičius nuolat auga ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Deja, kraujo vėžiu, skirtingai nei kitų rūšių vėžiu vis dažniau suserga vaikai ir jauno amžiaus žmonės. Ką galima padaryti, jog sumažintume savo ir savo vaikų riziką, susirgti šia baisia liga?

  • Pirmiausia, nenaudokite pesticidų ir kitų cheminių medžiagų savo sode. Pagal galimybes stenkitės valgyti tik sveiką, kuo ekologiškesnį maistą, geriausia - išaugintą savo paties sode. Įrodyta, jog pesticidai yra vienas iš veiksnių, smarkiai didinančių kraujo vėžio riziką. Taip pat kancerogeniškai organizmą veikia ir soduose naudojami insekticidai bei herbicidai.
  • Perskaitykite namuose vartojamų valiklių, ploviklių, skalbiklių etiketes ir atkreipkite dėmesį į jose pateiktą cheminių medžiagų sudėtį. Į daugelį buitinės chemijos priemonių, vartojamų namuose, sudėtį įeina medžiagos, turinčios toksinį bei kancerogeninį poveikį žmogaus organizmui. Ypač dideliu kancerogeniškumu pasižymi formaldehidai, fenoliai, amoniakai. Seni, pigūs valymo būdai, kurių metu naudojamos natūralios valymo priemonės, neretai yra tokie patys ar net efektyvesni už naujus, prabangius valiklius.
  • Taip pat atidžiai išnagrinėkite savo naudojamos parfumerijos gaminių cheminę sudėtį. Deja, kancerogeninės medžiagos vis dažniau naudojamos kremų, šampūnų, bei makiažo priemonių gamyboje. Pasiteiraukite pardavėjos parfumerijos gaminių parduotuvėje ar skyriuje, kurie kosmetikos produktai yra natūralūs, bei „draugiški" gamtai. Skatinkite ir puoselėkite savo dukryčių natūralų grožį ir išaiškinkite joms, jog gausus kosmetikos priemonių vartojimas jauname amžiuje turi ne tik teigiamą išorinį poveikį, bet ir kur kas didesnę vidinę žalą.
  • Pagal galimybes stenkitės sumažinti laiko kiekį, praleistą prie kompiuterio bei kalbant mobiliuoju telefonu. Per didelė elektromagnetinių bangų (kurias skleidžia kompiuteriai bei mobilieji telefonai) dozė taip pat smarkiai padidina riziką susirgti kraujo vėžiu. Elektromagnetinė spinduliuotė žmogaus organizme sutrikdo melatonino sintezę, kuris yra svarbus faktorius, stabdantis vėžio plėtojimasi. Ypač elektromagnetinė spinduliuotė kenksminga vaikų organizmui. Todėl svarbu, jog reguliuotumėte savo atžalų laiką, praleistą prie kompiuterio.
  • Reguliariai sportuokite. Bent pusę valandos kasdien paskirkite vaikščiojimui, bėgimui, plaukimui, mankštai ar bet kuriai kitai jūsų mėgstamai sporto šakai. Įrodyta, jog fiziškai aktyvesni žmonės kelis kartus mažiau serga visų rūšių onkologinėmis ligomis, taigi, ne išimtis - ir kraujo vėžys.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Straipsnis įdomus, tačiau su kai kuriais jame išdėstytais teiginiais nesutinku. Štai paskutiniame teiginyje nurodoma kasdien puse valandos vaikščioti, bėgioti, sportuoti. Tai būtų galima daryti, tačiau... kai danguje matai kasdien iš lėktuvų išpurškiamas chemines medžiagas-chemtrail (teko skaityti, kad tuose dirbtinių "debesų" juostose yra aliuminio komponentų - alzhaimerio ligos sukėlėjų, tai ne tik sportuoti ar bėgioti tokiame "gryname" ore nesinori, bet ir vaikščioti. Tame fone ne tokie baisūs nei pesticidai sode atrodo, nei buityje labai dozuotai ir racionaliai vartojami skalbimo milteliai ar kitos cheminės medžiagos. tad kas belieka iš tos patarimų gausos? - beveik nieko...

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai