To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Į ligoninę atveža vyrą su peiliu po mentim...

Į ligoninę atveža vyrą su peiliu po mentim. Gydytojas priimamajam užjausdamas klausia:
- Skauda?
- Tik kai juokiuosi...
   

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Dr. R. Kusteris pirmasis tiksliai aprašė su azartiniais lošimais susijusį sindromą, kurį tuomet pavadino kompulsyviu (patologiniu) lošimu. 1977 metais patologinis potraukis azartiniams ...

Mobilus telefonas - kenkia?

Norint išsiaiškinti ant kiek kenksmingas mobiliųjų telefonų spinduliavimas gyvam organizmui, buvo atlikti du nepriklausomi eksperimentai.

Dar prieš penkiasdešimt metų, mokslininkai įrodė jog elektro magnetinės bangos net ir mažomis dozėmis gali būti pavojingos sveikatai. Elektro magnetinės bangas skleidžia visi elektriniai prietaisai. Bet mobilųjį telefoną savo gyvenime žmonės naudoja dažniausiai.

Mobilusis telefonas viršija normą 6 - 7 kartus, skleisdamas elektro magnetinius spindulius.

Eksperimentai su mobiliuoju telefonu

Norint išsiaiškinti ant kiek kenksmingas mobiliųjų telefonų spinduliavimas gyvam organizmui, buvo atlikti du nepriklausomi eksperimentai.

Žinoma, jog jautriausiai į spinduliavimą reaguoja embrionas, todėl pirmam bandymui buvo pasirinkti vištų kiaušiniai iš kurių, už trijų dienų turi išsiristi viščiukai. 21 dienos laikotarpyje, visame inkubacijos laikotarpyje, kiaušiniai bus veikiami elektro magnetinių spindulių. Jeigu bus gautas koks nors efektas, tada tai teisinga pritaikyti ir žmogui.

Viščiukų kiaušiniai padalinti į dvi grupes. Vieni vystysis inkubatoriuje kaip ir įprasta, o kiti vystysis inkubatoriuje šalia mibiliojo telefono. Kas ketverias minutes, stotis automatiškai skambins į mobilų telefoną ir 2 minutes palaikys ryšį. Tai vyks lygiai 3 savaites.

Kitas eksperimentas daromas su baltomis pelėmis. Šie gyvūnai puikiai ištirti, todėl kiekvienas nukrypimas nuo normos iškart matosi. Gyvūnų švitinimas vyks du mėnesius, po valandą į dieną, t.y. 80 seansų. Žinoma ne po ištisą valandą, o dalimis, nes telefonu žmonės taip pat kalba tarpais. Kiekvieną dieną po apšvitinimo, laboratorinės pelės bus tiriamos: žiūrima į jų elgesį, tiriama jų įmuninė sistema t.y. organizmo apsauginė sistema. Taigi, pelės pradėjo naują gyvenimą su mobiliuoju ryšiu.

O tuo tarpu, atėjo laikas, kai vyščiukai turi išsiristi iš kiaušinėlių. Taigi, tame inkubatoriuje, kuriame nebuvo mobilaus telefono, žuvo 13 embrionų, tai normali situacija šiai viščiukų rūšiai. Eksperimentiniame inkubatoriuje, kuriame buvo mobilusis telefonas žuvo 23 viščiukai.

Taigi pirma išvada kurią galime padaryti: mobilusis telefonas žudo augantį audinį. Tai reiškia, jog belaidžiai telefonai gali būti labai pavojingi neščioms moterims, kuriuos nešioja kūdikį, o taip pat ir mažiems vaikams, kurių organizmas dar tik formuojasi ir auga.

Antras eksperimentas parodė, jog 2 mėnesiai su mobiliuoju telefonu, visiškai nualino žiurkių imuninę sistemą. Toks eksperimentas išeikvojęs imunitetą, gali sukelti adaptacijos praradimą. Tai reiškia jog organizmo imunitetas praras savo funkciją - apsaugoti organizmą nuo susirgimų.

Taigi abu eksperimentai parodė, kad mobilusis telefonas yra pavojingas gyvam organizmui. O trečią eksperimentą jus kiekvienas padarysite su savimi, tik truks jis ne 3 savaites ir ne 2 mėnesius, o daug ilgiau.

Dėja mobiliojo ryšio neigiamą poveikį žmogaus organizmui niekas nefiksuoja.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Aisq kad kenkia, net girtas hronius pasakys kad stipraus daznio bevielis rysys dracija zmogaus sveikata

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai