To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojais įkyriai pacientei...

Gydytojais įkyriai pacientei:
– Šiuo atžvilgiu medicina bejėgė.
– Viešpatie, kodėl?
– Jūs visiškai sveika.

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Butanas 2004 m. lapkritį tapo pirmąja valstybe pasaulyje, kurioje visiškai uždrausta prekyba tabako gaminiais. 2005 m. buvo uždrausta rūkyti.

Kas kaltas dėl sutrikusio vyriškumo?

Seksologai tvirtina, kad neišsprendžiamų intymaus gyvenimo problemų nėra. Tačiau tai anaiptol nereiškia, kad šioje srityje žmonėms viskas suprantama, ir diskutuoti lyg ir nėra apie ką. Kupinoje skubėjimo, įtempto protinio darbo kasdienybėje intymiam gyvenimui vis dažniau nelieka vietos. Žmonės randa vis mažiau jėgų ir laiko jausminiam atsipalaidavimui, poilsiui, seksui.

Alkoholizmas, depresija - bene dažniausi sekso priešai. Tačiau daugelis vyriškų problemų - erekcijos sutrikimų - būna visai nesusijusios (arba tik labai menkai susijusios) su žmogaus emocine būsena. Ar žinote, kad maždaug net tris ketvirtadalius erekcijos sutrikimo atvejų lemia konkrečios ligos. Jos, pradėjusios savo nepageidautiną veiklą visame organizme, neretai smogia į skaudžiausią vietą - vyriškumą. O tai žmones verčia nepasitikėti savimi. Dėl to emociškai atitrūkstama nuo šeimos ir draugų, žmonos ar partnerės.

Tuo būdu gerokai blogėja gyvenimo kokybė. Turint omenyje, kad net 40 proc. keturiasdešimtmečių ir vyresnių vyrų rečiau ar dažniau kenčia dėl erekcijos sutrikimų, o net dviem trečdaliams jų šie sutrikimai yra vidutinio ar sunkaus laipsnio, nesunku įsivaizduoti šios problemos mastus. Žinant, kokia maža dalis vyrų dėl šios problemos kreipiasi į gydytojus, galima suprasti, kiek daug mūsų visuomenėje yra tyliai kenčiančių šeimų.

Kokios ligos ar organizmo būsenos dažniausiai sukelia erekcijos sutrikimus?

Visų pirma - aterosklerozė ir dažnai su ja susijusi (arba išsivysčiusi dėl kitų priežasčių) hipertenzija. Šios ligos pažeidžia kraujagysles ir tuo pačiu - įprastinį kraujo priplūdimą į varpą lytinio sujaudinimo metu. Beje, sergant šiomis ligomis erekcija gali nukentėti ir dėl kitos priežasties - kai kurių arterinį kraujospūdį mažinančių vaistų vartojimo. Neigiamą poveikį gali turėti ir kai kurie antidepresantai, vaistai nuo vėžio, epilepsijos, nesteroidiniai nuo uždegimų ir šlapimą varantys vaistai.

Erekcija gali gerokai nukentėti ir dėl nervų ligų ar traumos. Tokiu būdu vyriškumą gali pažeisti stuburo smegenų ligos (augliai, uždegimai), komplikuoti stuburo lūžimai, kai kurios dubens traumos, operacijos mažajame dubenyje. Kiek rečiau erekcija nukenčia dėl inkstų ir kepenų ligų ar hormonų sutrikimų.

Erekciją sutrikdo ir prostatos ligos, dėl jų dažnai kenčia vyresnio amžiaus vyrai, be to, dar vargstantys dėl šlapinimosi sutrikimų: dažno naktinio ir sunkesnio šlapinimosi ar net visiško šlapimo nelaikymo.

Problemų daug, o apie jas neretai kalbama tik puse lūpų. Ir anaiptol negalime lygiuotis į daugelio pasaulio šalių pacientus pagal jų išprusimą šiais klausimais.

Vokietis ar prancūzas, turintis erekcijos sutrikimų, vertina save kaip ligonį ir ieško būdų, kaip greičiau pasveikti, o neretas lietuvis dėl tokios problemos linkęs apkaltinti save ar savo partnerę ir „slėpti snapą po sparnu". Metas pažvelgti tiesai į akis ir pasakyti: ne vyras ir ne moteris dažniausiai kalti dėl sutrikusio vyriškumo, kalta liga, kuri vystosi vyro organizme, kenkia jam, ir gydytojai dažniausiai gali labai daug kuo padėti.

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Istikruju labai veiksmingas yra clavin ultra toks papildas atrodo.

EmbarassedSveiki visi, kam per 40. Man buvo erekciojos sutrikimų dėl nemigos. O dėl ko nemiga? Dėl to apie ką nelabai priimta kalbėti - išsivystė prostatos padidėjimas, dėl to naktį dažnai keldavausi šlapintis, neužmigdavau, bijojau prižadinti žmoną ir t.t. Žodžiu, krūva problemų. Išbandžiau įvairias priemones, bet geriausiai padėjo <<vaistų reklamos cenzūra>>.

Na vienu ar kitu atveju gydytis paciam mazu maziausiai kvaila. Jeigu padejo viena karta, gal pades ir antra tie vaistukai, taciau tikrojo ligos saltinio tai nepasalina be specialisto pagalbos. Gal gydytojai ir korumpuoti, priima kysius ir be ju nieko nedaro...

Bet mes patys prie to privedame.

Man asmeniskai irgi buvo problemu su prostata. Kaip paaiskejo, nieko rimto, lengvai issigydziau. Taciau gydytojai su kuriais teko bendrauti, veike gerai, kysiu neprase, dirbo savo darba.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai