To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atsiprašau, jūs – ginekologas...

Poliklinikoje:
- Atsiprašau, jūs - ginekologas?
- Ne. Bet galiu pažiūrėti...

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Mokslinis tyrimas nustatė, kad studentai, kurie reguliariai žaidžia kompiuterinius žaidimus, greičiau apdoroja informaciją, gali vienu metu pastebėti daugiau objektų, greičiau persijungia ...

Nelaimingi žmonės žiūri televizorių

Laimingi žmonės bendrauja su draugais, skaito laikraščius ar mylisi, o nelaimingi - žiūri televizorių, teigia mokslininkai.

JAV Merilando universiteto sociologai Johnas Robinsonas ir Stevenas Martinas nustatė, jog žmonės, kurie jaučiasi nelaimingi, prie televizoriaus praleidžia 30 proc. daugiau laiko nei laimingieji. Šias išvadas mokslininkai gavo 1975-2006 metų laikotarpiu išanalizavę 30 tūkst. žmonių elgseną.

Tačiau negalima teigti, jog televizorius kaltas dėl to, jog žmogus tampa nelaimingas.

Iš tiesų, šis pastangų nereikalaujantis užsiėmimas sumažina motyvaciją ieškoti kitokių, įvairesnių ir naudingesnių laisvalaikio leidimo būdų. Tačiau yra ir kita pusė: būtent nelaimingi žmonės yra pasyviausi, o televizoriaus žiūrėjimas jiems yra paprasčiausias būdas susikurti pramogą. Tam nereikia jokių pastangų, nebūtina kažkur eiti, planuoti savo laiko, be to, tai nieko nekainuoja.

Vis dėlto toks laisvalaikio leidimo būdas suteikia tik trumpalaikį malonumą, o ilgalaikis poveikis yra labiau neigiamas, pažymi sociologai.

Profesorius S. Martinas įprotį žiūrėti televizorių lygina su narkotikų vartojimu: „Tai suteikia tik trumpalaikį, paviršutinišką pasitenkinimą, padeda trumpam užmiršti problemas, tačiau atidėjus jų sprendimą nusivylimas ir nepasitenkinimas gyvenimu tik dar labiau sustiprėja".

Turintiems asmeninių ir bendravimo problemų žmonėms nuolatinis televizoriaus žiūrėjimas dažnai tampa įpročiu, kurio poveikis, anot profesoriaus, yra panašus į raminamųjų vaistų poveikį.

Mokslininkai taip pat pažymi, jog kitaip nei dažnai televizorių žiūrinčių, daug laiko internete praleidžiančių žmonių laimingumo lygis nesiskiria nuo bendro vidurkio.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai