To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis...

Ginekologas – tai žmogus, ieškantis problemų ten, kur kiti ieško laimės.

  • Naudokite dezodorantą vietoj antiperspiranto, nes pastarieji gali įtakoti krūties vėžio atsiradimą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vėžio gydymo efektyvumas yra tiesiogiai proporcingas valstybės investicijoms.

Rūpintis sveikata ar nesirūpinti?

Kas yra sveikata? Pati savaime ši sąvoka yra labai gili, ir tikslų atsakymą rasti būtų sudėtinga. Bet vieną dalyką galiu teigti, kad sveikata - tai ypatinga asmenybės būsena.

Yra susidariusi nuomonė, kad, jei žmogui niekas neskauda, tai jis - sveikas. Bet kūno skausmas tai yra jau kritinis organizmo sutrikimas, rodantis kad jis jau prie lūžio ribos. O iki to lūžio organizmas ilgai kovoja su žmogaus nemokšiškumu, aistrų prievarta ir sekinimu. Ir tai reiškia, jog organizmas nuolatos nėra visiškai sveikas, todėl dirba nepilnu pajėgumu.

Sakykime, jog, kol niekur neskauda ir, rodos, esame sveiki, mūsų organizmas savijauta yra 0 taškų lygyje. Kai mums skauda galvą, tada organizmo funkcionavimas vertinamas - 50 taškų. Mes negalime susikaupti, gulime, rodos galva plyšta, mes kankinamės. Reiškia, -50 taškų yra kančia, 0 taškų - įprasta būsena. O dabar pabandykite įsivaizduoti savijautą esant + 50 taškų! Kiek stipriai skauda galvą, tiek stipriai jaustumėmės puikiai! Tokią būseną jau būtų galima vadinti sveikata.

Iš kur ta puiki savijauta? Iš ten, iš kur ir skausmai. Galima būtų teigti: kai organizmo nemyli, tai ir jis nemyli; Kai organizmą myli, tai ir jis jus myli. Bet yra kitaip. Organizmas visada jus myli, ir nuolatos kovoja su visom negalėm. Kūnas gydosi pats! Bet jo energija ribota, ir kai jis nusilpsta bekovodamas, tada ir prasideda skausmai.

Sveikas žmogus yra daug daugiau nei įprastas žmogus, netgi daugiau, nei keli įprasti žmonės, kadangi visa, ką jis daro, yra aukštesnės kokybės. Panagrinėkime sveikatos reikšmę darbe.

Sveikata ir darbas

Keli faktoriai, dėl kurių krinta darbo kokybė:

  • Rūkymas. Rūkantys žmonės prasčiau susikaupia darbui, nes jiems reikia eiti parūkyti. Be to, ypatingai dirbant protinį darbą, smegenys sunaudoja labai daug deguonies, o rūkantis žmogus ne tik negauna pakankamai gryno oro, bet jo organizmas privalo dar eikvoti energiją ir išvalyti cigarečių nuodus iš kūno, kad vėl pradėtų gauti gryno oro.
  • Nekokybiškas maistas ir per dideli jo kiekiai. Persivalgius netinkamo maisto, organizmas užsiteršia, negauna jam reikalingų medžiagų ir dar eikvoja energiją valymuisi. Todėl darbas, žinoma, nukenčia. Papietavęs ir grįžęs į darbo vietą, dažnas jaučiasi mieguistas, negali susikaupti. O maisto paskirtis, kaip žinoma, yra stiprinti, o ne silpninti.
  • Ir žinoma, savaitgaliais uliavojantys žmonės, darbo savaitės pradžioje nebūna darbingi, o savaitei įpusėjus vėl svajoja apie ateinančio savaitgalio balius.

Kaip pasiekti, kad žmonės rūpintųsi sveikata?

Paprastai ir logiškai. Nauja politika: esi nesveikas, mokėk!

Rūkai? Per dažnai išgerinėji? Turi viršsvorį? - sveikatos draudimas ir brangesnis gydymas!

Būtų labai smagu, jei vyriausybė labiau rūpintųsi piliečių sveikata. Ir jei ne sveikata, tai bent pinigais galėtų sugundyti. O ir žmonės tikrai būtų laimingesni, ir visi iš to išloštų.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai